FITNESS ZÓNA

GYM a KARDIO

Fitness centrum rozdelené na silový
tréning a kardio tréning.

Zobraziť galériu

caffé kelogym

Minikaviareň

Po cvičení si môžete oddýchnuť v chillout zóne
a vybrať si zo športových doplnkov alebo skvelej kávy.

Zobraziť galériu

ROZVRH


rozvrh kelogym

Aktuálne skupinové cvičenia

Profesionálne školení certifikovaní inštruktori a aktuálne novinky zo sveta aerobiku sú vždy zárukou kvality našich hodín. Zacvičte si rôzne druhy aeróbnych skupinových cvičení tak, aby ste si mohli vychutnať dobrý pocit z veľkej dávky endorfínov, ale aj relax z odstránenia denného stresu.

Awesome Image

Strong by ZUMBA

Tréner: Beata Hasáková

Strong by Zumba je vysoko intenzívny tréning, silové cvičenie a formovanie postavy s vlastnou váhou tela. Je to kombinácia vysoko intenzívneho intervalového tréningu HIIT. Je rozdelená na 4 QUADRANTY - Zápaľ, Vzplaň, Posuň svoje limity a hra na podlahe.

Awesome Image

Jumping s luckou

Tréner: Lucka Martonová

Vyskáčte nadbytočné kilá, spevnite svoju postavu. Cvičenie na trampolínach, ktoré spaľuje energiu a posilňuje svaly. Cvičenie sa skladá z rôznych druhov skokov a balančných prvkov, ktoré sú prepojené zábavou. Toto aeróbne cvičenie Vás bude aj spolu s našou trénerkou Luckou Motivovať k lepšej kondícii, ktorú pri jumpingu zaručene získate.

Awesome Image

Jóga

Tréner: Lucka Kunová

V dnešnej uponáhľanej dobe človek hľadá vyrovnanie medzi telom a dušou a hľadá určitý pokoj a harmóniu. Náš tím KELOGYM Vám ponúka sériu cvičení, ktoré pomáhajú získať nielen fyzickú ale i psychickú silu. POWERYOGA dodáva energiu a učí lepšie spoznať samého seba. Tvaruje postavu a tiež napomáha k chudnutiu.

Awesome Image

Kruháč s Kelom

Tréner: Róbert Kelemén

Vysoko intervalový tréning počas stanoveného časového rozpätia a krátkej pauzy medzi jednotlivými cvikmi zameraných na celé telo od gymnastických prvkov až po silové zaťaženie jednotlivých svalových skupín. Cvičenie zamerané pre mužov aj ženy, pre športovcov, ale aj pre rekreantov, ktorí majú už za sebou pár tréningov v posiľňovni, aby sa predišlo k zraneniam. Tréningy v KELOGYME v kardio zóne a počas pekného počasia workout tréning.

Awesome Image

Tréning pri ktorom zapojíme cele telo. Vysoko intenzívny tréning, ktorý pozostáva zo štvorminútových úsekov. Dvadsať sekúnd intenzívneho cvičenia sa strieda s desať sekundovým odpočinkom. Toto cvičenie dokáže spáliť omnoho viac tukov, ako stredne intenzívny kardio tréning pod vedením Roba Kela Kelemena.

VIDEO


ČLÁNKY


10 spôsobov, ako spáliť viac kalórií na bežeckom páse + ROZHOVOR s osobným trénerom

V prípade, že sa usilujete zhodiť nadbytočné kilogramy a dostať svoje telo do formy, možno na to id.....

Prečítať celý článok

S Vianocami prichádzajú maškrty: Nitriansky odborník Róbert Kelemen radí, ako to s nimi neprehnať

Sladké, mastné a ťažké jedlá nám neraz spôsobujú problémy. Počas sviatkov je však takmer nemožné taký...

Prečítať celý článok

Novinky a najbližšie udalosti

Plagát KELOgym
Plagát KELOgym
Plagát KELOgym
Plagát KELOgym
Plagát KELOgym
Plagát KELOgym
Plagát KELOgym